REGENERACYJNY WEEKEND SELF-CARE

25-27.11.2022

Rozpieszczalnia to czas dla siebie, czas na poszukiwanie równowagi i drogi do swojego dobrostanu. Będziemy praktykować jogę i uważność, poszukiwać tego co dobre i ważne. Będzie to moment na regenerację, zatrzymanie się i eksplorowanie swoich pragnień, tęsknot, dążeń. Sprawdzimy co nam służy, a co chcemy zmienić. Podczas zajęć praktycznych będziemy także znajdować własną drogę do dbania o siebie.

MIEJSCE

Wyjątkowe miejsce Talaria Resort & Spa mieści się w XIX-wiecznym Pałacu w Trojanowie położonym niespełna godzinę od Warszawy. W weekendy przeznaczone jest tylko dla kobiet. Otoczone pięknymi stawami i zielenią 25-hektarowego parku jest idealnym miejscem do rozpieszczania się i dbania o siebie.

 

PLAN ROZPIESZCZALNI

 • rozwijanie umiejętności dbania o siebie. Poszukamy odpowiedzi na pytania – Co mi jest potrzebne? Co naprawdę lubię i co mnie karmi? Jak to mieć na co dzień?
 • regeneracyjna joga przy olejkach eterycznych i muzyce relaksacyjnej
 • joga twarzy i joga śmiechu
 • praktyka uważności
 • medytacja przy muzyce gongów
 • czas na SPA, zabiegi pielęgnacyjne, spacery, odpoczynek
 • nocleg w magicznych pokojach
 • pyszne wegetariańskie posiłki

Zajęcia prowadzi Justyna Kasprzycka, psycholog, psychoterapeutka, nauczycielka jogi integracyjnej.

PIĄTEK

14:00 Ciepła przekąska
Czas na SPA, odpoczynek, spacer
17:00-18:30 Warsztat – rozmowa otwierająca
18:30 Obiadokolacja
20:30 Medytacja przy muzyce gongów

SOBOTA

Powitanie dnia przy rozgrzewającym naparze
8:00-9:30 Praktyka uważności i joga regeneracyjna
9:30 Śniadanie
Czas na SPA, odpoczynek, spacery
13:00 Ciepła przekąska
13.30-16.30 Warsztat – eksploracje self-care
Czas na SPA, odpoczynek, spacer
18:30 Obiadokolacja

NIEDZIELA

Powitanie dnia przy rozgrzewającym naparze
8:00-9:30 Praktyka uważności i joga regeneracyjna
9:30 Śniadanie
Czas na SPA, odpoczynek, spacer
11:00-12:30 Inspiracje i podsumowanie warsztatu

W cenie 1390 zł

 • Udział w zajęciach Rozpieszczalni.
 • Dostęp do strefy SPA i wellness – basen z podwodną muzyką i jacuzzi, biosauna ‘Domek Ziołowy’, sauna kamienna, sauna infrared, łaźnia parowo-błotna, kąpiel stóp metodą doktora Kneippa, salka cardio, strefa relaksu z widokiem na ogród i fontannę.
 • Rytuał w kamiennej saunie – autopeeling oraz maska na ciało w saunie infrared.
 • 2 noclegi w pokojach dwuosobowych w Pawilonie Żywiołów.
 • Posiłki z uwzględnieniem wykluczeń w diecie, powitalny koktajl oraz kieliszek wina musującego do śniadania (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne).
 • Miękki szlafrok na czas pobytu, kapcie oraz zestaw ręczników jako zaproszenie do korzystania ze strefy SPA&Wellness, 10% rabatu na zabiegi i masaże z oferty mySPA, Serwis Dobrego Snu, dostęp do WiFi, parking.

Rekomendacje

PSYCHOTERAPIA

Psychoterapia Integracyjna to metoda, której celem jest poszukiwanie najbardziej efektywnej pomocy dostosowanej do trudności i potrzeb Klienta. 

GRUPY DLA PSYCHOTERAPEUTÓW

Celem grupy dla psychoterapeutek/ów jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, uzyskiwanie i dawanie wsparcia, troski oraz rozwijanie się w bezpiecznym środowisku pełnym zrozumienia i akceptacji.

ROZPIESZCZALNIA

Rozpieszczalnia to czas dla siebie, czas na poszukiwanie równowagi i drogi do swojego dobrostanu. Będziemy praktykować jogę i uważność, poszukiwać tego co dobre i ważne. Będzie to moment na regenerację, zatrzymanie się i eksplorowanie swoich pragnień, tęsknot, dążeń. 

PROJEKTY EDUKACYJNE I ROZWOJOWE

Projekty edukacyjne i rozwojowe dla szkół, firm i organizacji - wykłady, szkolenia i warsztaty dla placówek edukacyjnych oraz projekty indywidualnie dopasowane do potrzeb osób, które tworzą Twoją firmę lub organizację.